Vítáme Vás na stránkách AKORDU prodejny hudebních nástrojů. Prodejem a servisem hudebních nástrojů se zabýváme již od roku 1990. Sídlíme v Kyjově na ulici Jungmannova 292, kde se rovněž nachází naše prodejna, sklad a servis.
 

Pro všechny malé i velké hudebníky dechových nástrojů, houslisty, kytaristy, pianisty a budeníky nabízíme kvalitní hudební nástroje. U nás naleznete sortiment hudebních nástrojů pro všechny věkové skupiny včetně příslušenství. Dále pak židličky, pouzdra, stojany, kabely, mikrofony a lampičky.

Pro dechaře nabízíme nátrubky, hubičky, plátky jak pro klarinety, tak i pro saxofony, nálepky na hubičky, lyry, vytěráky, mazadla, ligatury a trumpetová dusítka.

Pro hudebníky smyčcových nástrojů máme velký výběr strun a to sady i jednotlivé struny, smyčce, žíně, žabky, šrouby, kalafuny, ramenní opěrky, podbradníky, struníky, dolaďovače, kobylky, poutkové struny, dusítka a ladící kolíčky.

Kytaristi si vyberou struny pro akustické, elektrické i basové kytary a to v sadách, nebo i jednotlivě. Dále pak stojany, držáky, pouzdra, ladičky, metronomy, řemeny, kabely, propojky, redukce, trsátka, prstýnky, slide, kapodastry, kytarovou kosmetiku a také struny pro mandolinu, ukulele a banjo.

Pro hráče klávesových nástrojů a pian nabízíme keyboardy s dynamikou úhozu a nebo objednáme digitální piano dle Vašich požadavků.

Z příslušenství nabízíme např. sustian pedály, židličky, adaptéry, stojany a ladící klíče. Objednáváme také pouzdra pro daný typ keyboardu. Bubeníci zde naleznou paličky k bicím, špejle, blány. šlapky, strunění, ladící klíče, filcové podložky, činely, stojany, tlumítka a různé náhradní díly. Dále nabízíme velký výběr perkusních, rytmických i melodických nástrojů, cimbálové paličky a kufříky, harmoniky klasické i foukací. Pro všechny hudebníky máme velký výběr not, zpěvníků, hudebních nauk a také noty od zahraničních autorů, regionální CD a zpěvníky.

Pokud jste nenašli, co potřebujete, napište nám, rádi objednáme .......