TWS bluetooth hybridní sluchátka  ANC 100 hodin přehrávání, černé. Soho 2.6 je trochu jako Stratocaster – je to hlavní produkt v řadě Soho. Podobně jako jeho velký bratr, Soho 45, má technologii aktivního potlačení hluku a Soho 2.6 je zcela bezdrátový (nazývá se TWS – true wireless sound). Velký rozdíl mezi Soho 2.6 a jakýmikoli jinými sluchátky, o kterých víme je ten, že na jedno nabití můžete přehrávat své oblíbené skladby až 100 hodin.
Hybridní technologie potlačení hluku Způsob, jakým společnost Soho vyrábí sluchátka a materiály, které si vybírá, zabraňuje vnějšímu hluku přicházejícímu do sluchátek. Když to zkombinujete s aktivním potlačením hluku, které přijímá určité zvuky a opět je vytlačuje pomocí mikrofonů, získáte skutečně slušný izolovaný zvukový zážitek.  S lehkými a odolnými sluchátky Soho 2.6 nemůžete nic pokazit. Takže ať už celý týden používáte CNC stroj a chcete si odpočinout při sladkých zvucích Sama Cookea, nebo jezdíte ve vlaku a potřebujete zrelaxovat s Bobem Marleym, tato sluchátka určitě nezklamou.
SWIPE ME UP Vše dotykem a potažením bez tlačítka! Všechny ovládací prvky přehrávání na Soho 2.6 jsou vyrobeny z dotykové podložky v pravém sluchátku. Vestavěné mikrofony Vám umožňují mluvit hands-free (bez použití rukou) a používají se také na funkce ambient a ANC. Ultra měkký podhlavník z paměťové pěny umožňuje celodenní nošení bez podráždění nebo nepohodlí. Nemá smysl mít sluchátka, která vydrží 100 hodin na jedno nabití a nejsou mimořádně pohodlná. Mega síla. Vážně! Soho 2.6 vydrží 100 hodin, pokud nepoužíváte ANC. Pokud ano, výdrž je 70 hodin. To je docela slušné.
Technické parametry:
Velikost reproduktoru: 40 mm reproduktor NdFeB
Dekódování zvuku: SBC
Rozsah frekvenční odezvy: 20-20kHz
Způsob připojení: nabíjecí kabel typu C
Režim podpory: BT 5.0, HSPv1.2, HFP v1.6, A2DP v1.2 a AVRCPv1.4
Způsob připojení: nabíjecí kabel typu C
Frekvence Bluetooth: 2,402-2,480 GHz3 190 Kč

Zpět