Modelling signal processors

Seznamte se s kytarovým multiefektem AX3G a speciálně pro baskytaru určeným AX3B, jež v sobě spojují cenovou dostupnost s vysokou zvukovou kvalitou a profesionálními efekty z produkce společnosti Korg.

Hledáte ten správný sound? Vyzkoušejte nové multiefektové procesory AX3G a AX3B. Tyto nohou ovladatelné efekty na podlahu nabízí 57 realistických efektů, vycházejících ze světoznámé zvukově modelační technologie „REMS“ společnosti Korg. Chcete delay, reverb a další efekty ve studiové kvalitě? AX3G a AX3B jsou snadno ovladatelné a přináší zvukovou kvalitu, která uspokojí i profesionály. Tyto dvě malé krabičky se vám při cestování pohodlně vejdou do zavazadla, a navíc je můžete napájet i bateriemi, takže je lze použít prakticky v jakékoliv situaci. Vestavěno je 57 typů “REMS” modelačních efektů, současně lze použít až šest různých efektů, včetně redukce šumu.

  • Volit můžete ze 16 typů simulací známých zesilovačů a ozvučných skříní.četné efekty v profi kvalitě.
  • Plná editace všech parametrů u čtyř kategorií efektů (pre-effect, drive/amp, modulace, delay/reverb).
  • 40 pozic pro uložení vlastních programů, plus 40 preset programů. V každém okamžiku tak máte k dispozici celkem 80 programů.
  • Vestavěná auto chromatická ladička.
  • Dvě možnosti napájení, buď z elektrické sítě či bateriemi.
  • Možnost připojení nožního kontroleru EXP-2 nebo expression/volume pedálu XVP-10 (prodávány zvlášť).
  • 57 brutálních efektů

AX3G a AX3B nabízí 57 různých realistických “REMS” modulačních efektů, které jsou navzdory kompaktní velikosti obou multiefektů ve stejné kvalitě jako efekty našich špičkových modelů ToneWorks AX3000G a AX3000B.

Kytarový AX3G – vše, co vaše kytara potřebuje

AX3G nabízí šestnáct modelů populárních zesilovačů, od klasických lampových až po aktuální modely současnosti, plus deset modelů ozvučných skříní od tradiční sestavy 4x12 až po komba, každý model s realistickým provedením všech zvukových charakteristik. Samozřejmostí je také pestrá paleta efektů, potřebných ke hře. Volit můžete ze standardních efektů jako comp, wah, delay či reverb, ale i z efektů unikátních, jako je například efekt pickup, simulující zvuk různých pickupů, a dalších.2 600 Kč

Zpět