Digitální XDrum PDP-10

Super lehký a flexibilní
Flexibilní a omyvatelná silikonová bubnová souprava PDP-10 má 10 dotykových podložek pro basový buben, tom, snare, jízdu, hi-hat a činely. Zajišťuje skutečný pocit bubnu v nejmenším prostoru! Bubnová podložka může být srolována, aby se ušetřil prostor, a tím se pohodlně a bezpečně přepravuje. S hmotností pouhých 360 gramů je také skutečný lehký a ideální pro hudební zábavu na cestách.

To zaručuje, že se nebudete nudit!
Se svými 2 pedály pro hi-hat a basový buben, 3 předvolbami bubnu, různými demo skladbami a doprovodnými rytmy, e-buben zajišťuje spoustu rozmanitosti a nezapomenutelné koncerty. Ať už doma nebo na večírcích - XDrum PDP-10 zajišťuje zábavu a dobrou náladu všude!

Přehrávejte podle rytmu své oblíbené skladby
Souprava silikonového válce obsahuje jack vstup (AUX-In), který vám umožní připojit CD nebo MP3 přehrávač. Vylepšete své dovednosti a hrajte podle rytmu své oblíbené skladby - jednoduše vyberte hudbu z externího CD / MP3 přehrávače jako hudbu na pozadí a začněte bubnovat!


Velmi snadné použití XDrum PDP-10 je velmi snadno použitelný, a proto je stejně vhodný pro děti i dospělé. Stačí zapnout a začít hrát! Kabel USB je součástí dodávky pro požadované napájení, volitelně lze použít dvě baterie AAA - takže nejste závislí na žádné zásuvce!

Vezměte prosím na vědomí, že silikonová bubnová podložka je ideální jako party roubík nebo pro cvičení na cestách, nepovažujte ji za náhradu za skutečnou sadu bicích.1 650 Kč

Zpět